Nocka klasy Vb…

Dnia 19 czerwca odbyła się nocka w szkole klasy Vb oraz ostatnie już spotkanie z rodzicami i wychowawczynią klasy p. Grażyną Majewską, która przechodzi na emeryturę. My jednak mamy podejrzenia, że to po prostu awans na stanowisko „Specjalistki od odpoczynku i spełniania marzeń”, a szkolny dziennik zamieni Pani na leżak.
Przez lata z ogromną cierpliwością odpowiadała Pani na niezliczone pytania dzieci, rozwiązywała drobne i większe konflikty, odnajdywała zaginione piórniki i potrafiła rozszyfrować nawet najbardziej tajemnicze wymówki dotyczące niechęci do ćwiczeń. To prawdziwy talent!
Życzymy więc, aby teraz po tych 41 latach jedynym dzwonkiem, na który będzie Pani reagować, był dzwonek do drzwi z zapowiedzią wizyty bliskich lub kuriera z dobrą książką. Niech poranne wstawanie będzie wyłącznie kwestią wyboru, a kalendarz wypełnią podróże, pasje i chwile relaksu.
Dziękujemy za wszystko, co zrobiła Pani dla naszych dzieci. Obiecujemy też, że nie będziemy wysyłać wiadomości z pytaniami często późno w nocy 🙂
Życzymy Pani zdrowia, uśmiechu i emerytury tak udanej, żeby wszyscy zaczęli jej zazdrościć!

„Mówią, że nauczyciel nigdy nie przestaje być nauczycielem. Dlatego życzymy, aby na emeryturze jedynymi uczniami były kwiaty w ogrodzie – i żeby rosły równie pięknie, jak pokolenia dzieci, które Pani wychowała.”

 

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami
uczniowie klasy Vb wraz z rodzicami

 

Zapraszamy do GALERII zdjęć.