Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Miło nam poinformować, że kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Strażacy zawsze gotowi do pracy”. Uczennica klasy 3b, Laura Krystoszek zdobyła wyróżnienie. Jesteśmy niezwykle dumni z jej osiągnięcia i składamy serdeczne gratulacje.

Mariola Tomaszewska