Portret Św. Mikołaja

W wąbrzeskim domu kultury został rozstrzygnięty powiatowy konkurs plastyczny, którego celem było przedstawienie portretu św. Mikołaja. Prace uczestników pokazały postać Mikołaja w charakterystyczny dla siebie sposób. Wyobraźnia najmłodszych nie miała sobie równych. Bo przecież Pan w czerwonym płaszczyku, głośno skandujący hohoho to chyba najbardziej wyczekiwana postać podczas Świąt.
Konkurs rozstrzygnięty został w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola i szkoły podstawowe.
Z pośród wielu nadesłanych prac zostali wyłonieni zwycięscy. Z naszej szkoły wzięło udział 18 uczniów.
Jednemu z nich przyznano I miejsce w kategorii szkoły podstawowe. Jest nim Grzegorz Pełka z kl. IIIc.
Serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału wszystkie dzieci w kolejnej edycji.
Wesołych i radosnych Świąt!

Mariola Tomaszewska