Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców

MAMY TO !!!
W piątek 24 września 2021r. po przerwie spowodowanej pandemią na boiska i stadiony naszego powiatu powrócił sport szkolny.
Uczniowie naszej szkoły (rocznik 2009 i młodsi) wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wystartowało 5 zespołów z naszego powiatu:
SP RYŃSK, SP KSIĄŻKI, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY PŁUŻNICA, SP 2 WĄBRZEŹNO, SP3 WĄBRZEŹNO.
Drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym, a najlepszym zespołem okazała się drużyna Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Płużnicy, która wystąpiła w składzie: A. Buczkowski, M. Buczkowski, K. Piechna, M. Juda, M. Maćkiewicz, F. Łacek, M. Kruk, J. Jakubowski, B. Topij, B. Dynowski, K. Gruszeczka, B. Welz
Wyniki:
ZS-P Płużnica – SP Ryńsk 1:0
ZS-P Płużnica – SP Książki 3:1
ZS-P Płużnica – SP 2 Wąbrzeźno 0:0
ZS-P Płużnica – SP 3 Wąbrzeźno 3:2
Drużyna Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Płużnicy będzie reprezentowała nasz powiat w ćwierćfinałach wojewódzkich.
Gratulujemy wszystkim zespołom udziału w imprezie i dziękujemy za sportowe emocje oraz super zabawę.