Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień na stałe wpisały się już w tradycję naszej szkoły. W czwartek, 24 listopada, po raz kolejny zachęcaliśmy do bycia dla siebie miłym i życzliwym. W holu szkoły, na „Drzewku Życzliwości”, uczniowie przekazywali miłe słowa, życzenia i pozdrowienia dla kolegów, koleżanek, nauczycieli i całych klas. Na uczniów czekała też miła niespodzianka w postaci fotoramki, gdzie każdy mógł dzielić się radością z innymi poprzez wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Na drzwiach sal lekcyjnych i gazetkach znalazły się złote myśli dotyczące życzliwości i znaczenia dobroci. W szkole emanowało optymizmem i radością, którą podkreślały dodatkowo żółte barwy ubrań. Pozytywna energia, którą przekazaliśmy na pewno wróci do nas ze zdwojoną siłą 😊

Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do GALERII.