Szkoła wieczorową porą

Mogłoby się wydawać, że uczennice i  uczniowie nie lubią długo przebywać w szkole, a jednak pobyt w niej wieczorową porą może dostarczyć  wiele atrakcji i mnóstwo wrażeń.

Klasa IIa miała okazję doświadczyć tych emocji, a od dawna wyczekiwany wieczór odbył się 4 listopada i trwał od godziny 17.00 do 21.00.  Uczennice i uczniowie wspólnie spędzali czas między innymi podczas zabaw przy 4 stacjach zadaniowych:

 1 – „Umysłowe łamańce”

2 – „Roboty na start”

3 – „Lego Masters”

4 – „Sprawne rączki”

    Mając na uwadze dbałość o swoje „akumulatory” wspólnie przygotowano i spożyto posiłek w stołówce, a latarkowy spacer po nieoświetlonym budynku szkoły nie sprawiły uczestnikom żadnych trudności. Uwieńczeniem wieczoru był seans filmowy na którym nie mogło zabraknąć popcornu.

 Zapraszamy do obejrzenia galerii.

                                                                                                                                                                                      

                                                                                 Marlena Miastkowska-Makowska

                                                                                 Agnieszka Piotrowska