Tydzień Kreatywności

Od 8 do 12 maja w naszej szkole odbywał się Tydzień Kreatywności. Przez pięć dni uczniowie (i nauczyciele) uczestniczyli w zabawie polegającej na kreowaniu i prezentowaniu stylizacji na określony temat, przez co ćwiczyli swoją pomysłowość i twórcze myślenie.  W poniedziałek wszyscy chętni wcielili się  w role swoich idoli,  ulubionych bohaterów z książek i flmów. We wtorek miał miejsce kolorowy zawrót głowy, a na szkolnych korytarzach można było zobaczyć wszystkie kolory tęczy. Środa była dniem, gdzie królowała moda na recykling,  a uczniowie prezentowali samodzielnie wykonane z surowców wtórnych ubrania, torebki i biżuterię. W  czwartek tematem dnia były kropki, kreski i paski,  a w piątek uczniowie poprzez zielone stroje inspirowane światem roślin udowadniali,  że w głowach jest im zielono!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

Samorząd Uczniowski z opiekunkami: Agnieszką Góreczną i Marzeną Góreczną