W świątecznym klimacie…

Tematyka nadchodzących Świat Bożego Narodzenia towarzyszyła w ostatnich tygodniach członkom grupy ,,Moja Mała Ojczyzna”. Podczas grudniowych spotkań uczniowie rozmawiali o świątecznych tradycjach i zwyczajach oraz przygotowywali świąteczne ozdoby. W wyniku ich prac powstały wesołe skrzaty, świąteczna ramka do zdjęć i wyjątkowy kalendarz adwentowy, który, umilał uczniom naszej szkoły oczekiwanie na Święta. Podczas zajęć realizowanych zarówno w szkole, jak i podczas dwudniowego pobytu w Zielonej Szkole w Orłowie, uczniowie piekli i ozdabiali pierniki, przygotowywali tradycyjne potrawy, uczyli się technik szycia, a jednocześnie uczyli się jak pracować w zespole, planować i organizować swoją pracę. Doskonali też umiejętność robienia fotoreportażu i reportażu filmowego.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć https://szkola.pluznica.info/rok-2021-2022/nggallery/rok-2021-2022/moja-mala-ojczyzna-2

Członkowie grup ,,Moja Mała Ojczyzna” z opiekunkami