Wojewódzki Festiwal Konkursów o Pszczołach

Regionalny Związku Pszczelarzy w Toruniu we współpracy z Szkołą Podstawową nr 2, im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie oraz Szkołą Podstawową nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie zapraszają do udziału w Wojewódzkim Festiwalu Konkursów o Pszczołach, którego celem jest pogłębienie świadomości dzieci i młodzieży na temat dobrodziejstw – jakie niesie ze sobą pszczoła miodna oraz uświadomienie im zakresu zagrożeń wynikających z masowego ginięcia pszczół.

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Aby wziąć udział w Wojewódzkim Festiwalu Konkursów o Pszczołach wystarczy wykonać pracę plastyczną ukazującą pszczołę miodną w jej naturalnym środowisku lub wykonać jej zdjęcie. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie do dnia 24.06.2022 r. 

W załączeniu REGULAMIN KONKURSU

Otwarcie wystawy nadesłanych prac i wręczenie nagród laureatom nastąpi 04.09.2022 r. podczas obchodów Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Wąbrzeźnie.