Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dobro – oczami najmłodszych”

Wąbrzeski Dom Kultury
ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno
e-mail: animacja@wdkwabrzezno.pl,  www.wdkwabrzezno.pl

Cel konkursu

• Uwrażliwianie na los drugiego człowieka.
  • Promowanie dobrego zachowania.
  • Nauka empatii i wrażliwości.
  • Popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.
  • Kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej.

Uczestnicy

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko – pomorskiego. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

• dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych

Warunki uczestnictwa

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu „Dobro – oczami najmłodszych”.
  • Zdjęcie pracy należy przesłać wraz z załącznikami na adres mailowy: tywanek@wdkwabrzezno.pl, polkowska@wdkwabrzezno.pl.
  • Do maila zawierającego zdjęcie wykonanej pracy musi zostać dołączony załącznik z następującymi informacjami: imię i nazwisko, kat. wiekowa, nr kontaktowy, adres mailowy oraz pocztowy. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do dołączenia skanu lub zdjęcia pisemnego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodzie na udział dziecka w konkursie.
  • Termin nadsyłania prac mija 4 września 2020 r.
  • Nadesłane prace oceniać będzie jury powołane przez organizatora, które wyłoni zwycięzców
    I, II, III miejsca w każdej kategorii wiekowej. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. Jury zastrzega sobie prawo do nie wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania miejsc ex aequo.
  • Prace niezgodne z regulaminem lub dostarczone po terminie nie będą oceniane.
  • Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród
  • Format i technika pracy dowolne.

Prawa organizatorów

• Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostają własnością organizatora,
  • W przypadku dużej ilości prac organizator zastrzega sobie możliwość dokonania wyboru prac przeznaczonych na wystawę pokonkursową,
  • Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu.