Wyprawka – oddział 0, rok szkolny 2020/2021

Z uwagi na konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego, należy wyposażyć dziecko w podpisany, zamykany pojemnik (pudełko lub karton).
W pojemniku w sali przedszkolnej dziecko będzie miało aktualnie potrzebne przybory.
Wyprawkę należy przechowywać w domu.
O tym, jakie przybory są wymagane, na bieżąco będzie informować wychowawca grupy.

• Pierwszego dnia września dziecko powinno przynieść do przedszkola:

▪️Podpisany pojemnik, a w nim podpisane kredki ołówkowe, gumkę, temperówkę i ołówek.
▪️Przybory indywidualne (podpisane), to jest kapcie, worek z zapasowymi ubraniami.
▪️Podpisany plecak, a w nim: zeszyt do korespondencji z danymi dziecka i numerami telefonów, śniadanie i napój oraz chusteczki higieniczne.

• Przybory szkolne i higieniczne:

▪️2 ołówki miękkie, gumka, temperówka, nożyczki z zaokrąglonymi ostrzami, 2 paczki kredek ołówkowych (bambino lub podobne);
▪️Cienkie i grube flamastry (przynajmniej po 4 kolory);
▪️Blok techniczny kolorowy A4 – 2 sztuki;
▪️Blok techniczny biały A4 – 2 sztuki;
▪️Blok rysunkowy, kolorowy A4 – 2 sztuki;
▪️Klej w sztyfcie 4 sztuki średniej wielkości, dobrze klejący;
▪️Plastelina (najlepiej Astra) – 2 sztuki;
▪️Farby plakatowe, około 10 kolorów;
▪️Cienki i gruby pędzel;
▪️Teczka na gumkę w formacie A4, podpisana.
▪️Ryza papieru ksero;
▪️Chusteczki nawilżone – 1 op.;
▪️Chusteczki higieniczne w kartoniku – 2 paczki;
▪️Ręcznik papierowy – dwie sztuki.

• Przybory indywidualne:

▪️Kapcie najlepiej na rzepy;
▪️Zapasowe ubranie w worku, który zostanie umieszczony w szatni (majtki, skarpetki, spodnie lub getry, koszulka);
▪️Zeszyt lub notes do korespondencji, pierwsza strona wypełniona danymi dziecka: imię i nazwisko dziecka, klasa, telefony kontaktowe do rodziców/opiekunów (obowiązkowo), adres zamieszkania;

• Podręczniki:

▪️Zestaw podręczników, które należy zakupić:
Wydawnictwo Nowa Era: Elementarz sześciolatka – zestaw dla dziecka. W skład zestawu wchodzą: „Karty pracy” cz. 1-4, „Mój zeszyt” (dołączony do cz. 1 „Kart pracy”) „Książka”, „Wycinanki”, ołówek z nakładką. Zakupu można dokonać w sklepie internetowym korzystając z linku https://sklep.nowaera.pl/product/elementarz-szesciolatka-zestaw-dla-dziecka-030675 lub w księgarniach. Wszystkie elementy zestawu powinny być podpisane.