Rekrutacja na obóz letni

Od dnia 01.06.2019 do 14.06.2019 ogłaszamy rekrutację na obóz letni w ramach projektu „Wsparcie dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy”. Uczestnikami obozu może zostać 20 uczniów z klas IV – VI zarówno biorących udział w zajęciach z projektu (15 osób), jak i nowych uczestników (5 osób). Obóz odbywać się będzie w Orłowie w dniach 02.07.2019 do 06.07.2019. Uczestnicy obozu będą mieć zapewnioną opiekę, zajęcia z matematyki, przyrody i języka angielskiego oraz pełne wyżywienie. Uczestnicy obozu nie będą ponosić żadnych kosztów.

Regulamin rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny znajduje się w zakładce – projekt edukacyjny oraz w sekretariacie szkoły. Prosimy o składanie formularzy do sekretariatu szkoły, do wychowawców lub do koordynatora projektu – p. Agnieszki Piotrowskiej.