Talenty naszych uczniów

Święto Konstytucji 3 Maja to ważny dzień w kalendarzu polskich świąt narodowych. Waga święta została podkreślona m.in. uczynieniem tego dnia wolnym od pracy. W kraju organizuje się szereg uroczystości i pochodów, które mają przypomnieć, jak istotnym wydarzeniem było uchwalenie tejże Konstytucji 3 maja 1791 roku.

W tym roku obchody były szczególne ze względu na sytuację związaną z koronawirusem. Mimo wszystko nasi uczniowie pięknie uczcili to święto. Zapraszamy do obejrzenia filmików nagranych przez rodzeństwo, które uczęszcza do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy. Aniela Redmerska jest uczennicą klasy IVa, natomiast jej brat Jakub uczęszcza do oddziału przedszkolnego. Mamie – pani Michalinie Redmerskiej – gratulujemy pomysłu!